banner

Eén team, drie kantoren.

DKF Fiduciaire is opgericht in 1951 en blijft groeien. Steeds meer familiale ondernemingen, vrije beroepers, zelfstandigen en verenigingen vinden hun weg naar onze kantoren in Kortrijk, Waregem en Tielt. Daar staat een gemotiveerd team van accountants, boekhouders en adviseurs klaar met deskundig advies.

Dynamisch team

Door de jaren heen bouwde DKF Fiduciaire aan een dynamisch team met zowel ervaren medewerkers als leergierige jongeren. Eén van de belangrijkste troeven van het kantoor is de aandacht voor opleiding en bijscholing zodat de kennis van iedere medewerker altijd up-to-date is.

Eén aanspreekpunt voor uw bedrijf

Bij DKF Fiduciaire zijn een persoonlijke en multidisciplinaire aanpak vaste waarden. Eén specialist wordt uw vaste aanspreekpunt, maar achter deze persoon zijn heel wat anderen voor u aan het werk. Worstelt u met kwesties waar gespecialiseerd advies uit een andere discipline vereist is? Dan doen wij voor u een beroep op interne of externe deskundigen.

Internationaal actief

DKF Fiduciaire maakt deel uit van CPA Associates International, een wereldwijd netwerk van onafhankelijke accountantskantoren. Elk lid staat borg voor een professionele dienstverlening op het vlak van:

Bent u op zoek naar een ervaren partner voor uw onderneming? Dan zit u goed bij DKF. Maak een afspraak in een van onze kantoren.

gebouw1 dkfw2
dfk6

Contacteer ons

Kortrijk: +32 56 22 47 71
Waregem: +32 56 60 39 60
Tielt: +32 51 42 60 50

Contacteer ons

Anthony Zutterman

Anthony Zutterman

Kantoor Tielt

Accountant / Belastingconsulent

Anthony.Zutterman@dkf.be

Koen Duprix

Koen Duprix

Kantoor Waregem
Accountant / Belastingconsulent
Koen.Duprix@dkf.be

Benedict Verstaen

Benedict Verstaen

Kantoor Waregem
Belastingconsulent
Benedict.Verstaen@dkf.be

Renaat De Rijcke

Renaat De Rijcke

Kantoor Kortrijk

Accountant / Belastingconsulent

Renaat.Derijcke@dkf.be

Geert Liétar

Geert Liétar

Kantoor Kortrijk

Belastingconsulent

Geert.Lietar@dkf.be

Johan Verstraeten

Johan Verstraeten

Kantoor Kortrijk

Jurist / Belastingconsulent

Johan.Verstraeten@dkf.be

Dries Lagae

Dries Lagae

Kantoor Tielt

Accountant / Belastingconsulent

Dries.Lagae@dkf.be